system
system
پروپوزال
isi

بسمه تعالی

تبلیغات در سایت

 درعصر کنونی با عنایت به شتاب فزاینده رقابت در عرصه ارایه محصولات و خدمات، دیگر تبلیغات هزینه ای تفننی و نمایشی بشمار نمی آید و نوعا مزیت رقابتی مهم محسوب می شود که در کشورهای توسعه یافته تا بخش قابل توجهی از درآمدهای آنان را دربر می گیرد.

از طرف دیگر تنوع شیوه های تبلیغاتی باعث پدید آمدن نوعی ابهام برای مدیران شرکت ها و موسسات شده است که چه شیوه ای همزمان می تواند با کمترین هزینه، بیشترین تاثیر را داشته باشد. در جواب باید عنوان کرد که تحقیقات نشان داده است، تبلیغات اینترنتی چنین شرایطی را دارا هستند و لذا توجه به این نوع تبلیغات در سال های کنونی رشد اعجاب آوری داشته است. بنابراین پیشنهاد ما به شما استفاده از این تبلیغات در حجم وسیع و متنوع است.

این سایت با امکان برقراری ارتباط با طیف بسیار گسترده ای از دانشجویان، محققان، اساتید دانشگاه های کلیه رشته های دانشگاهی کشور، مکان بسیار مناسبی برای تبلیغات محصولات و خدمات شما بشمار می رود 

 

مزایای تبلیغ در سایت :

الف) امکان نمایش تبلیغ محصولات و خدمات شما در کلیه صفحات سایت

ب) امکان بهره گیری از تبلیغات ایمیلی و اس ام اسی وسیع (در صورت درخواست سفارش دهنده تبلیغ) (محصولات و خدمات علمی در اولویت هستند)

ج) امکان بهره گیری از تبلیغات با دوره های زمانی مختلف

د) امکان بهره گیری از تبلیغات در ابعاد مختلف


نکات مهم

1. متقاضیان محترم برای رزرو تبلیغ خود، حتما  ازطریق ایمیل با ما در ارتباط باشند.     

2. متقاضیان محترم پس از هماهنگی وجه موردنظر را با عنایت به جدول فوق الذکر،به حساب اعلامی از طرف ما واریز کرده و سپس فیش واریزی را برای ما اس ام اس یا  ایمیل نمایید.

3. تهیه بنر تبلیغاتی به عهده سفارش دهنده تبلیغ است که بایستی فایل خود را در فرمت های JPG ، GIF یا SWF   و با حداکثر حجم 30 کیلو باید برای ما ارسال نماید.

پس از انجام مراحل فوق، تیم پشتیبانی و تبلیغات سایت در کوتاهترین زمان ممکن جهت نصب آگهی شما در سایت اقدام خواهد کرد.
4. گروه تبلیغات و بازاریابی سایت علمی فایلس فقط پذیرنده تبلیغات سایت هایی است که در ستاد ساماندهی سایت های کشور ثبت شده باشند.

5. برای آگاهی از تعرفه های قیمتی ما جهت تبلیغات و سایر خدمات قابل ارایه تبلیغاتی با ما در تماس باشید

 

 

با تشکر

مدیریت سایت علمی فایلس

 

 

تحليل آماري
تبلیــغات
وبلاگ مديريتي
system
تحليل مديريتي
پايان نامه
تحليل آماري
ايستگاه
ترجمه تخصصي
powered by Mehrpars@outlook.com